en
Balon, Şişme Oyun Parkı, Reklam Balonu, Şişme Kostüm, Şişme Palyaço, Şişme Park Ve Balon Park ALIMLARINDA  BAYİLERİMİZE VE ÖZEL MÜŞTERİLERE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI. LÜTFEN ARAYINIZ 0212 549 89 60!!!! TAMAMEN YERLİ!!! 26 YILLIK TECRÜBEYLE BALORAMA!!!  CALL US FOR EXPORT QUATATIONS!!! CE QUALITY, BIGGEST TURKISH INFLATABLE MANUFACTURER!!!
Ürün Grupları
ŞİŞME OYUN PARKI
ŞİŞME OYUN PARKI -ORTA
ŞİŞME OYUN PARKI - DEV
ŞİŞME KAYDIRAK
ŞİŞME OYUN İNTERAKTİF
ŞİŞME TOP HAVUZU
ŞİŞME OYUN EKO SERİ
ŞİŞME RODEO
ŞİŞME SU OYUN PARKI
PEDALLI BOTLAR
WATERBALL SU TOPU
ŞİŞME HAVUZLAR
ŞİŞME OYUN AKSESUAR
TOP HAVUZU
TOP HAVUZU - ORTA
TOP HAVUZU - DEV
İÇ MEKAN OYUN PARKI
SOFT PLAY OYUNCAKLAR
JETONLU OYUNCAKLAR
SÜNGER OYUNCAKLAR
BİREYSEL TRAMBOLİN
JUNIOR TRAMBOLİNLER
OLİMPİK TRAMBOLİNLER
HAVUZ TOPU
TATAMİ MİNDERİ
IŞIKLI REKLAM BALONU
YER BALONU
BALON TAK
ŞİŞME ÇADIR
PLANETARYUM ÇADIRI
İLKYARDIM ÇADIRI
ACİL MÜDAHALE ÇADIRI
DEPREM ÇADIRI
REKLAM BALONLARI
UÇAN BALON / ZEPLİN
ŞİŞME BALON ADAM
ŞİŞME KOSTÜM
YILBAŞI ÜRÜNLERİ
ŞİŞME BALON TABELA
ŞİŞME SİNEVİZYON
BASKILI BALON
BALON ŞİŞİRME MAKİNASI
ÇOCUK OYUN PARKI
OYUN PARKI EKİPMANLARI
KAYDIRAK VE SALINCAK
OYUN EVLERİ
TAHTEREVALLİ
MASA VE SANDALYELER
AYAKKABILIK VE DOLAP
YAZI TAHTASI VE ABAKÜS
HOBİ KÖŞESİ VE OYUNCAK
PANOLAR VE AYNALAR
Global

FAYDALI BİLGİLER

5.8.2010 09:57:00
ŞİŞME REKLAM BALONLARI

ŞİŞME REKLAM BALONLARI
 
İnsanlar belli bir kitleyi kendilerine çekmek için reklama başvururlar. Bunlardan bazıları televizyon ve radyo yayınlarını, bazıları gazeteleri, diğerleri ise ilan panoları ve neon ışıklarını kullanır. Fakat şişme ürünleri tanıtmak iş dünyasında ün kazanmaktadır. Şişme ürünleri kullanarak reklam yapmak diğer yollara göre daha ucuz olabilmektedir. Birçok küçük firma düşük reklam sermayeleriyle her ne kadar kiralamak pahalı olsa da, şişme ürünler ile reklam yapmayı tercih etmektedirler ki bu da işe yaramaktadır.
 
Şişme ürünleri kiralamak ve reklamını yapmak demek bütün insanlar sizin reklamını görecek demektir. Yanından gelip geçen insanlar arabalarında sizin şişme reklamınızı ya da balonunuzu sevecek ve sonunda firmanızla ve sunduğunuz hizmetle ilgilenecektir.
 
Şişme ürünleri kullanarak reklam yapmaya başlamadan önce, reklam balonunuzun nasıl görüneceğini bilmeniz gerekir. Ne kadar büyük olacak? Onu nereye koyacaksınız? Onu aydınlatmalı mıyım yoksa aydınlatmamalı mı? Ne renk olacak? Ve şekli nasıl olacak? Üzerine nasıl bir tasarım koymalıyım? Tasarım ve reklamla ilgili soruları yanıtladıktan sonra iş en uygun olanına ulaşmakta kalıyor. Belirli bir takım ihtiyaçlarınız varsa, şişme reklamınız da ona göre fiyatlanacaktır. Unutmayın ki olabildiğince detaycı olmak önemlidir çünkü, böylece şişme reklamınız sizin firmanızın bir sembolü olabilir.
 
Aşağıda şişme ürün reklamı hakkında bir takım sorular bulunmaktadır. Böylece nasıl bir şişme balona ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz.
 
1.     Reklam balonu nasıl görüntülensin? Bunlar soğuk hava motoru ile şişirilirler. Motor, ürün şişkin kalacağı süre içinde çalıştırılmalıdır.
2.     Reklam balonu nereye konulacak? İnsanların yürürken rahatlıkla görebilecekleri bir yere: süpermarketlere, araba galerilerinin dışına, sokaklara, plajlara, çatılara, araba tepelerine, parklara, vb.
3.     Maliyet ne olacak? Genellikle çok tutmazlar. Motorların günlük elektrik sarfiyatı kayda değer olmayacak cinstendir.
4.     Şişme reklam balonu ne gibi bir materyalden yapılmaktadır? Balonlar uzun ömürlü silikonlarla kaplanmış naylon kumaştan yapılır. Bu madde kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Diğer Haber Başlıkları

 ŞİŞME OYUN NASIL TEMİZLENİR
 MOTOR BAKIMI
 ŞİŞME PARK GÜNLÜK KONTROLLER
 ŞİŞME OYUN PARKI KISA TARİHÇESİ
 ŞİŞME OYUN PARKI TAMİRATI
 ŞİŞME OYUN GÜNLÜK KONTROLLER
 ŞİŞME OYUN PARKI TOPLANMASI
 ŞİŞME OYUN PARKI KURULUMU
 ŞİŞME OYUN KULLANIMI
 ŞİŞME OYUN PARKI TEMİZLEMESİ
 Şişme oyun parkı
 Güncel Haberler
 HELYUM GAZI
 ZEPLİN
 BASKILI BALON
 BALON
Tasarım
Ana Sayfa | Hakkımızda | Yeni Üyelik | Alışveriş Sepetim | Müşteri Hizmetleri | Yardım | İletişim Giyim sanatkarları kooperatifi deposite iş merkezi A5 blok kat 3 no 306 İkitelli osb Başakşehir /İstanbul
Telefon :0090 212 549 89 60 - 549 51 42 | E-mail : info@balorama.com.tr
Tasarım 3
Tasarım 4
en
e-ticaret
Balon, Baskılı Balon, Dev Reklam Balonları ve Şişme Maskot Üretimi Yapan Balorama. Son Yıllarda Üretimine Şişme Çocuk Oyunları, Şişme Oyun Parkı, Çocuk Oyunları, Oyun Parkı, Çocuk Parkı, Çocuk Parkları, Oyun Parkları, Şişme Çocuk Oyun Parkı ve Şişme Oyuncakları da katarak sektörün en büyük firması olmayı sürdürmektedir.