en
Balon, Şişme Oyun Parkı, Reklam Balonu, Şişme Kostüm, Şişme Palyaço, Şişme Park Ve Balon Park ALIMLARINDA  BAYİLERİMİZE VE ÖZEL MÜŞTERİLERE BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI. LÜTFEN ARAYINIZ 0212 549 89 60!!!! TAMAMEN YERLİ!!! 26 YILLIK TECRÜBEYLE BALORAMA!!!  CALL US FOR EXPORT QUATATIONS!!! CE QUALITY, BIGGEST TURKISH INFLATABLE MANUFACTURER!!!
Ürün Grupları
ŞİŞME OYUN PARKI
ŞİŞME OYUN PARKI -ORTA
ŞİŞME OYUN PARKI - DEV
ŞİŞME KAYDIRAK
ŞİŞME OYUN İNTERAKTİF
ŞİŞME TOP HAVUZU
ŞİŞME OYUN EKO SERİ
ŞİŞME RODEO
ŞİŞME SU OYUN PARKI
PEDALLI BOTLAR
WATERBALL SU TOPU
ŞİŞME HAVUZLAR
ŞİŞME OYUN AKSESUAR
TOP HAVUZU
TOP HAVUZU - ORTA
TOP HAVUZU - DEV
İÇ MEKAN OYUN PARKI
SOFT PLAY OYUNCAKLAR
JETONLU OYUNCAKLAR
SÜNGER OYUNCAKLAR
BİREYSEL TRAMBOLİN
JUNIOR TRAMBOLİNLER
OLİMPİK TRAMBOLİNLER
HAVUZ TOPU
TATAMİ MİNDERİ
IŞIKLI REKLAM BALONU
YER BALONU
BALON TAK
ŞİŞME ÇADIR
PLANETARYUM ÇADIRI
İLKYARDIM ÇADIRI
ACİL MÜDAHALE ÇADIRI
DEPREM ÇADIRI
REKLAM BALONLARI
UÇAN BALON / ZEPLİN
ŞİŞME BALON ADAM
ŞİŞME KOSTÜM
YILBAŞI ÜRÜNLERİ
ŞİŞME BALON TABELA
ŞİŞME SİNEVİZYON
BASKILI BALON
BALON ŞİŞİRME MAKİNASI
ÇOCUK OYUN PARKI
OYUN PARKI EKİPMANLARI
KAYDIRAK VE SALINCAK
OYUN EVLERİ
TAHTEREVALLİ
MASA VE SANDALYELER
AYAKKABILIK VE DOLAP
YAZI TAHTASI VE ABAKÜS
HOBİ KÖŞESİ VE OYUNCAK
PANOLAR VE AYNALAR
Global

BALON İMALATI

                                                                              ŞİŞME REKLAM BALONLARI 

yer balonu imalatı ve fiyatları yol tak balon fiyatları şişme reklam çadırları şişme reklam balonları şişme balon tabela şişme sinevizyon fiyatları uçan balonlar & baskılı helyum balon
YER BALONU YOL TAK BALON ŞİŞME ÇADIR ŞİŞME REKLAM BALONLARI ŞİŞME BALON TABELA ŞİŞME SİNEVİZYON UÇAN BALON
 fly tüp balon fiyatları şişme kostüm fiyatları  şişme yılbaşı ürünleri  ışıklı reklam balonları   baskılı reklam balonları  balon şişirme makinası & balon pompası  
FLY TÜP BALON ŞİŞME KOSTÜM ŞİŞME YILBAŞI ÜRÜNLERİ IŞIKLI REKLAM BALONLARI BASKILI BALON  BALON POMPASI  


ŞİŞME REKLAM BALONLARI

 

İnsanlar belli bir kitleyi kendilerine çekmek için reklama başvururlar. Bunlardan bazıları televizyon ve radyo yayınlarını, bazıları gazeteleri, diğerleri ise ilan panoları ve neon ışıklarını kullanır. Fakat şişme ürünleri tanıtmak iş dünyasında ün kazanmaktadır. Şişme ürünleri kullanarak reklam yapmak diğer yollara göre daha ucuz olabilmektedir. Birçok küçük firma düşük reklam sermayeleriyle her ne kadar kiralamak pahalı olsa da, şişme ürünler ile reklam yapmayı tercih etmektedirler ki bu da işe yaramaktadır.
 
Şişme ürünleri kiralamak ve reklamını yapmak demek bütün insanlar sizin reklamını görecek demektir. Yanından gelip geçen insanlar arabalarında sizin şişme reklamınızı ya da balonunuzu sevecek ve sonunda firmanızla ve sunduğunuz hizmetle ilgilenecektir.
 
Şişme ürünleri kullanarak reklam yapmaya başlamadan önce, reklam balonunuzun nasıl görüneceğini bilmeniz gerekir. Ne kadar büyük olacak? Onu nereye koyacaksınız? Onu aydınlatmalı mıyım yoksa aydınlatmamalı mı? Ne renk olacak? Ve şekli nasıl olacak? Üzerine nasıl bir tasarım koymalıyım? Tasarım ve reklamla ilgili soruları yanıtladıktan sonra iş en uygun olanına ulaşmakta kalıyor. Belirli bir takım ihtiyaçlarınız varsa, şişme reklamınız da ona göre fiyatlanacaktır. Unutmayın ki olabildiğince detaycı olmak önemlidir çünkü, böylece şişme reklamınız sizin firmanızın bir sembolü olabilir.
 
Aşağıda şişme ürün reklamı hakkında bir takım sorular bulunmaktadır. Böylece nasıl bir şişme balona ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz.
 
1.     Reklam balonu nasıl görüntülensin? Bunlar soğuk hava motoru ile şişirilirler. Motor, ürün şişkin kalacağı süre içinde çalıştırılmalıdır.
2.     Reklam balonu nereye konulacak? İnsanların yürürken rahatlıkla görebilecekleri bir yere: süpermarketlere, araba galerilerinin dışına, sokaklara, plajlara, çatılara, araba tepelerine, parklara, vb.
3.     Maliyet ne olacak? Genellikle çok tutmazlar. Motorların günlük elektrik sarfiyatı kayda değer olmayacak cinstendir.
4.     Şişme reklam balonu ne gibi bir materyalden yapılmaktadır? Balonlar uzun ömürlü silikonlarla kaplanmış naylon kumaştan yapılır. Bu madde kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.


1-Yer Balonu nedir? Nerelerde kullanılır? Yer balonunun imalatı nasıl yapılır?
 


Balon: Helyum gazıyla veya havayla doldurulmuş, kauçuktan üretilen esnek bir oyuncaktır. Eski çağlarda balonlar hayvanların mesanelerinin şişirilmesiyle üretilmiştir.

Baskılı Balon: Baskılı balonlar fiyat olarak diğer reklam ürünlerine göre daha uygundur. Göz doldurucu ve ilgi çekici olması sebebi ile reklamlarınızı daha etkili hale dönüştürür. Özel balon baskı tekniğimizle özel baskı makinelerimiz dört renk baskı yapılabilir. Balonun tek yüzeyine dört ayrı renkte baskı yapılabildiği gibi dört ayrı yüzeye farklı renkte baskı yapabiliriz.

Baskılı balon renklerimiz aşağıdadır;

 

 

Balona Ters Baskı

12” balonların üzerine tek yüz yapılan baskı, talebiniz doğrultusunda çift yüz olarakta basılabilir. Balonlar dekorasyon için kullanılacaksa soldaki gibi TERS BASKILI yapmak gerekecektir.

 

Balona Fotoğraf Baskı

 

Doğum günü, sünnet, nişan yada düğünler gibi özel günleriniz için basılmasını istediğiniz fotoğrafınızı teslim ettikten 24 saat sonra fotoğraf baskılı balonlarınızı alabilirsiniz.

 

 

  • Standart Baskılı Balonlar  12” ( 30cm çapında, 95cm çevresinde )

Doğal lateksten üretilmiş olup ortalama 3,5 grdır. Zemin ( balon rengi ) dahil olmak üzere 5 renk, dökümanın uygun olması durumunda nokta tram tekniğiyle 4 rengin üzerinde baskı yapmakta mümkün olabilmektedir.

12” balonların üzerine tek yüz yapılan baskı, talebiniz doğrultusunda çiftyüz olarak da basılabilir.

 Bir Renk Baskılı Balon:

 

İki Renk Baskılı Balon:

 

 

Üç Renk Baskılı Balonlar:

 

 

Dört Renk Baskılı Balonlar:

  • Jumbo Balonlar 27”( 70cm çap, 230cm çevre ) veya 45”( 114cm çap, 360cm çevre )

Jumbo balonlar üzerine birbirine değmemek kaydıyla 4 renge kadar baskı yapabilmektedir.  Renkli baskılarda balonun 2 yada 4 yüzüne, tek renklerde ise balonun her tarafına çepeçevre, ters yada düz baskı yapılabilir.

 

 

  • Metalik Balonlar 12” ( 30cm çap, 95cm çevre )

Metalik boya kullanılarak imal edilir.Pastel renkli balonlara göre daha serttir.İç mekan süslemelerinde tavsiye edilir.

 

 

  • Punch Balonlar 18”

18” ebatında olan punch balonun  tepe kısmına lastik bağlıdır. Tek renk baskı yapılabilir.

 

 

Kırmızı ve beyaz renkte üretilen kalp şeklindeki balonlarımıza tek renk baskı yapılabilmektedir.

 

 

 

Balon Pompası:  Balon şişirmek için özel üretilmiş kompresördür. Ortalama 1 kg olup,2 sn de bir balon şişirebilir.Elektrikle çalışır.

Kap Çubuk: Plastik aparattır.Şişirilen balonlar pratik bir şekilde kap çubuğa takılarak dağıtılır.

Helyum Gazı: Helyum periyodik cetvelinin birinci peryot 8A grubunda yer alan bir gaz olmakla birlikte hidrojenden sonra en hafif gazdır. Renksiz, kokusuz olmakla beraber soygaz olduğu için tepkimeye girmez ve bu yüzden eylemsizdir. Kokusuz renksiz ve de tepkimeye girmeyen (inert) bir gazdır. İnsan sağlığı için hiçbir tehlikesi yoktur.

Havadan hafif olması ucan balonlarda kullanılabilmesini sağlar. Hidrojen gibi yanıcı-patlayıcı olmadığı için de oldukça güvenlidir. Ama bu güvenlik pahalıya patlar. Çünkü Helyum gazı oldukça pahalı bir nesnedir. Evren de hidrojenden sonra en çok bulunan ikinci element olmasına ve de dünya atmosferinde 1/200.000 oranında bulunmasına rağmen, sıvı havanın ayrımsal damıtılmasıyla (fractional distillation) elde edilemez.

 

Balon Boyutları:

 

Tasarım
Ana Sayfa | Hakkımızda | Yeni Üyelik | Alışveriş Sepetim | Müşteri Hizmetleri | Yardım | İletişim Giyim sanatkarları kooperatifi deposite iş merkezi A5 blok kat 3 no 306 İkitelli osb Başakşehir /İstanbul
Telefon :0090 212 549 89 60 - 549 51 42 | E-mail : info@balorama.com.tr
Tasarım 3
Tasarım 4
en
e-ticaret
Balon, Baskılı Balon, Dev Reklam Balonları ve Şişme Maskot Üretimi Yapan Balorama. Son Yıllarda Üretimine Şişme Çocuk Oyunları, Şişme Oyun Parkı, Çocuk Oyunları, Oyun Parkı, Çocuk Parkı, Çocuk Parkları, Oyun Parkları, Şişme Çocuk Oyun Parkı ve Şişme Oyuncakları da katarak sektörün en büyük firması olmayı sürdürmektedir.